Apteka internetowa w Lublinie
Strona główna Koszyk Rejestracja Logowanie
więcej opcji wyszukiwania
Sinupret krople doustne lek sekretolityczny na zatoki 100 ml
Przeciwbólowe » Zatoki
cena:   27.77
sztuk:   
Producent:   Bionorica
Opakowanie:   100 ml
Postać:   Krople
Wskazania
Wspomagająco w ostrych i przewlekłych stanach zapalnych zatok, górnych i dolnych dróg oddechowych oraz jako lek uzupełniający przy antybiotykoterapii.
Działanie
Sinupret powoduje rozrzedzenie śłuzu dając efekt zmniejszający obrzęk błon śluzowych górnych dróg oddechowych.
Sinupret to stosowany tradycyjnie lek pochodzenia roślinnego o działaniu sekretolitycznym.
Skład
100 g kropli zawiera 29 g ekstraktu z korzenia goryczki, kwiatu pierwiosnka z kielichem, ziela szczawiu, kwiatu bzu czarnego, ziela werbeny w stosunku 1:3:3:3:3 ekstrahowanych etanolem (59% v/v).
Lek zawiera 19% (v/v) etanolu.
Przeciwwskazania
Nie stosować leku Sinupret:
* jeśli u pacjenta stwierdzono uczulenie na którykolwiek ze składników leku Sinupret.
* jeśli u pacjenta występują wrzody żołądka, wrzody dwunastnicy lub nadkwasota żołądka.
Lek może powodować działania niepożądane takie jak:
Zaburzenia żołądka i jelit: bóle brzucha, nudności.
Zaburzenia układu immunologicznego: reakcje nadwrażliwości np rumień, świąd, obrzęk naczynioruchowy, duszność.
Dawkowanie
Doustnie.
Dorośli: 3 razy dziennie 50 kropli.
Dzieci w wieku szkolnym 3 razy dziennie 25 kropli.
U dzieci poniżej 6 roku życia 3 razy dziennie 15 kropli.

Może być podawany po rozpuszczeniu w niewielkiej ilości płynu lub bez rozpuszczania.
Preparat nadaje się do długotrwałej terapii. W razie konieczności dawkę preparatu można zwiększyć dwukrotnie.
Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Inne produkty w tej kategorii
Przeciwbólowe » Zatoki
Sinupret 50 tabl. lek sekretolityczny na zatoki
27.77 zł
Ibuprom Zatoki 12 tabletek
10.70 zł
Xylorin aerozol do nosa, 18 ml (200 dawek)
12.47 zł
Acatar Zatoki ibuprofen 200 mg i chlorowodorek pseudoefedryny 30 mg 12 tabl.
12.47 zł
Strona główna | Koszyk | Regulamin | Wysyłka i zwroty | Kontakt
English version
Koncesja